Oświadczenie w sprawie suspensy o. Fabiana Błaszkiewicza

Redakcja 20 listopada 2012 Aktualności Brak komentarzy »

Jak podaje portal Fronda, O. Fabian nie może sprawować żadnych czynności kapłańskich, nie może sprawować sakramentów, głosić kazań, prowadzić rekolekcji i konferencji – zdecydował prowincjał Wojciech Ziółek SJ. Oświadczenie wydał również wydawca płyt o. Fabiana.

Oświadczenie M.O.R.Enterprise

W związku z decyzją o. Prowincjała Wojciecha Ziółka SJ z dnia 16.11.2012 o suspendowaniu (zawieszeniu w pełnieniu wszelkich funkcji kapłańskich) o. Fabiana Błaszkiewicza informujemy, że zaistniała sytuacja NIE MA ZWIĄZKU Z TREŚCIAMI, które głosi o. Fabian, o czym zapewnił nas o. Prowincjał na osobistym spotkaniu, podkreślając, że NIE MA ZASTRZEŻEŃ WOBEC TREŚCI JEGO PUBLIKACJI.

Jesteśmy poruszeni zaistniałą sytuacją, jednak wierzymy, że jest ona tymczasowa i okaże się kryzysem, przez który o. Fabian oraz wszyscy inspirujący się jego nauką przejdą zwycięsko.

Od wielu lat obserwujemy liczne, dobre owoce nauczania o. Fabiana. Jego talenty i motywujący przekaz są niezaprzeczalne. Wiele osób dzięki jego nauczaniu dokonało dobrych zmian w swoim życiu oraz odnalazło drogę do Boga. Uważamy, że błędem byłoby odrzucić wartościowe i inspirujące treści, gdy zbłądził człowiek, dlatego sprzedaż książek i płyt o. Fabiana (wszystkie wydane przed decyzją o suspensie) pozostaje bez zmian, zawieszamy natomiast organizowanie kolejnych spotkań z o. Fabianem Błaszkiewiczem, szanując decyzję o. Prowincjała.

Prosimy wszystkich o modlitwę w intencji o. Fabiana oraz pomyślnego rozwiązania tej sytuacji. Z nadzieją oraz wiarą oddajemy tę sprawę Bogu.

Firma M.O.R.Enterprise (właściciel marek MO-REcords i Pure Profit)


Zobacz też


Dodaj komentarz

Kolorem czerwonym oznaczono pola obowiązkowe